• |
ide | kryesore

Punime në Tiranë/ OSHEE: Zonat që mbeten pa energji

Lajme, Të fundit

Disa zona të kryeqytetit nuk do të kenë furnizim me energji elektrike në dy ditët e ardhshme.

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike (OSHEE) ka bërë të ditur përmes një njoftimi se nesër dhe pasnesër, në datat 30 dhe 31 gusht në disa zona të kryeqytetit do të ketë ndërprerje të energjisë, përgjatë orareve të ndryshme.


OSHEE shpjegon se shkak i mosfurnizimit me energji është rikonstruksioni i disa kabinave.

Njoftim i plotë i OSHEE-së:

30 gusht

09:00 – 13:00

rruga “Pjetër Bogdani”, rruga “Vaso Pasha”

09:00-15:00

rruga “Hoxha Tahsim”, rruga “Xhanfize Keko”, rruga “Mujo Ulqinaku”

12:00-15:00

rruga “Siri Kodra”,

31 gusht

9:00-15:00

rruga “Besim Alla”, zona Fushë “Misto Mame”

9:00-11:00

zona Yzberisht

09:00-15:00

rruga “Teodor Keko”, zona Unaza e Re pjesërisht, rruga “Mujo Ulqinaku

12:00-15:00

rruga “Mehmet Brocaj” pranë rajonit të Policisë nr 3

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu