• |
ide | kryesore

Bebe publikon këngën e re për 30 vjetorin e saj (Video)

Paparazzi, Slider

Ajo njihet si një ndër këngëtaret që nuk ka aspak frikë t’i thotë gjërat hapur apo të shfaqet natyrale.

Së fundmi, ditën e sotme këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha feston 30-vjetorin e saj të lindjes dhe në këtë ditë të veçantë, ajo ka zgjedhur t’i bëjë vetes dhuratën më të bukur.

Ajo ka publikuar një këngë që mban titullin “Not 20 anymore” e cila në shqip përkthehet “Jo më 20” dhe teksti flet për një femër më të pjekur dhe është që duhet ta dëgjoje çdo person që i ka kaluar të 20-tat.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu