• |
ide | kryesore

Jlo:E dashuruar me paratë (Foto)

Paparazzi, Slider

Ajo ka qenë tepër e angazhuar me koncerte ku më të fundit e zhvilloi në Turqi. Aty ku mbaron muzika, për të fillon një tjetër pasion siç është aktrimi.
Lopez është pjesë e kastit të filmit “Hustlers” i cili do të lançohet më 13 Shtator në të gjitha kinematë. Ajo ka zbuluar disa nga skenat më “hot” nga filmi duke i bërë të gjithë edhe më tepër kurioz. Ajo shfaqet me format e saj perfekte trupore duke përqafuar paratë dhe shkruan: “Jam e martuar me paratë!”.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *