• |
ide | kryesore

Kylie Jenner, ende jo gati për martesë (Foto)

Paparazzi, Slider

Një shtëpi e gjitha me petale dhe lule, diamante, janë vetëm disa nga gjërat që Travis ka bërë për Kylien, por ajo nuk mjaftohet me kaq. Asgjë nuk e ka bindur t’i thotë “PO” propozimit për martesë nga ai.


Burime pranë çiftit tregojnë se marrëdhënia e tyre është shumë e shëndetshme dhe ata janë të lumtur, por Kylie nuk ndihet gati për të hedhur një hap të tillë.
Kur ky lajm u bë publik nga të gjithë portalet prestigjozë, të shumta ishin komentet për sjelljen e Kyliet ndaj Travis.
“Ti dhe familja jote jeni siguruar për tërë jetën. Mendoj se tani është koha t’i përkushtohesh familjes, martesës dhe fëmijës”, ishte njëra prej kritikave në adresë të saj.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu