• |
ide | kryesore

Ditë zie për familjen Hadid (Foto)

Paparazzi, Slider

Është një ditë e trishtuar ajo e sotmja në familjen e supermodeleve, Bella dhe Gigi Hadid, pasi gjyshja e tyre ka ndërruar jetë.

Ans van den Herik, ose siç mbesat e saj e quanin “Oma”, ndërroi jetë në moshën 78-vjeçare pas një beteje të gjatë me kancerin. Lajmin e kanë bërë të ditur vetë pjestarët e familjes së njohur, të cilët me anë të postimeve në Instagram i kanë dhënë lamtumirën e fundit njeriut të tyre të shtrenjtë.

Gigi ka postuar disa foto në profilin e saj, ku shfaqet me gjyshen në periudha të ndryshme të jetës dhe tregon se ajo ka qenë pranë saj në cdo moment. Në njërën prej fotove ajo shkruan pak nga historia e jashtzakonshme e “OMA”-s:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu