• |
ide | kryesore

VIDEO/ Trishtimi i prindit me fëmijën e sëmurë në spital: “As termometër s’keni?”

Lajme, Të fundit

Nje video sa nje mije fjale! “As termometer nuk keni?” Kjo eshte pyetja e nje prindi te deshperuar, femija e te cilit ishte sëmure, por spitali nuk eshte i afte te perballoje dot nje fluks normal ne pediatri.

Denoncimi është publikuar nga ish-deputetjka e PD-së Albana Voksi sipas së cilës, videot dhe fotot qe provojnë rradhen, ku 100 femije presin te vizitohen ne kushte jo normale, “rrëzojnë propaganden e Edi Rames, i cili po sorollatet neper spitale, i ndjekur vetem nga ERTV-ja e tij personale, ndersa mediat nuk lejohen te verifikojne asgje” – shkruan Vokshi.


“Por propaganda e Rames nuk ndihmon dot femijet e semure qe gjejne ne spital nje realitet krejt tjeter. Ky eshte momenti qe Ministrja e Shendetesise te mos beje ciceronen e propagandes, por te marre mass urgjente per te normalizuar siuaten ne pediatri. Femijet nuk kane pse paguajne per propaganden e peshtire te Edi Rames!” – shkruan ish-deputetja e PD-së.

7 Comments

  1. pse ankoheni o lepurushea. Rilindje deshet, rilindje gjetet. Mesa degjojme ne lajme punet ecin sh mire, vrasje perdite, policia qe u mbyll dosjet dhe donce prela qe jua zhduk fare me grabitje prokurorie. Ne mitingjet e edit prosperiteti modh. Poturja, poture, tepsia tepsi dhe timoni timon. Po jeni klyshat e sali kriminelit ju qe ankoheni per rilindjen.
    PS. seriozisht tani SB ka qene padiskutim km me i suksesshem dhe qe i ka dhene me shume prosperitet Shqiperise ne keto 30 vite pluralizem. Rama thyej qafen

  2. ka shume vite vuajtje per shqipetaret..me ministra si Manastirliu, Ndoka, Vasili etj etj..NUk ecet perpara..Keta bankat i mbushen e shqipetaret i masakruan!

  3. Nuk e si pse kam pershtypjen pse ky prindi para 6 vjetesh apo edhe para 2 vjetesh ka votuar Rishkerdhjerjen……..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu