• |
ide | kryesore

3 shqiptaret që luajnë në filma me pullë të kuqe dhe fitojnë miliona (FOTO+18)

Lapsi Leaks

Për këto të trija është folur shpesh. Ato janë janë tashmë të njohura dhe tepër të kërkuara në industrinë e filmave për të rritur. Breanne Benson, Alby Rides dhe Myla Sinanaj mund të mos jenë emra të njohur për shqiptarët, por fitojnë miliona euro nga produksionet e huaja për skenat e nxehta që realizojnë, në filmat e tyre. 

Emri i vërtetë i Breanne Benson është Benedetta Hamzai. Në moshën 7-vjeçare familja e saj emigroi nga Tirana fillimisht në Itali dhe më pas në SHBA. E nisi karrierën në moshën 19-vjeçare dhe nga 2003 në 2017 ka interpretuar në mbi 300 filma.


Résultat de recherche d'images pour "Breanne Benson"Résultat de recherche d'images pour "Breanne Benson" Résultat de recherche d'images pour "Breanne Benson"

Alby Rydes emri i plotë i të cilës është Raunchy Alby Rydes lindi në 16 nëntor 1990 në Majemi të Floridas. Ajo vjen nga një familje shqiptaro-kubaneze. Edhe ajo është tërhequr nga pornografia për t’ju dedikuar familjes.

Résultat de recherche d'images pour "Alby Rydes" Résultat de recherche d'images pour "Alby Rydes" Image associée Résultat de recherche d'images pour "Alby Rydes" Résultat de recherche d'images pour "Alby Rydes"

Myla Sinanaj emri i vërtetë i saj është Fatmire Sinanaj. Edhe ajo vjen nga një familje emigrantësh shqiptarë në SHBA. U bë e famshme pasi për pak kohë ka qenë e dashura e lojtarit të basketbollit Kris Humphries. ©LAPSI.al

Résultat de recherche d'images pour "Myla Sinanaj" Image associée Résultat de recherche d'images pour "Myla Sinanaj"

 

 

5 Comments

  1. Si e quajne kete felliqesi o shqipo tani promovim?! ” media” promovon dhe fton ne menyre te felliqur boll ” biznesmenet” te fitojne….. me cfare? E keni humb komplet toruan.

  2. “Luajne filma me pulle te kuqe e fitojne miliona” cfare titulli. Ky eshte promovim i felliqesise. Shkurt kur nje 18 vjecare e lexon kete do mendoje se u beka para e madhe po te merresh me keto lloj filmash.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu