• |
ide | kryesore

Foto / Icardi te PSG, shpërthen ironia ndaj Wanda Nara në rrjetet sociale

Sport

Mauro Icardi është transferuar te kampionët e Francës, PSG. Një transferim surprizë i lojtarit argjentinas që u luajt live në ekranin e Mediaset gjatë emisionit Tiki Taka, me bashkëshorten dhe agjenten e tij, Wanda Nara që në orën 00:40 është dashur të braktisë studion për “një impenjim pune”.


Ndërkohë në  rrjetet sociale ka shpërthyer ironia e tifozëve zikalter ndaj agjentes Wanda Nara.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu