• |
ide | kryesore

‘Ne do vijojmë që të përçajmë të gjithë Shqipërinë’, s’kanë të sosur gafat e Rudina Hajdarit në Kuvend (VIDEO)

Pikante

Deputetja Rudina Hajdari, edhe këtë sesion të ri parlamentar duket se nuk i kanë munguar emocionet, të cilat e kanë bërë që gjatë fjalimit të ketë probleme në artikulim.

Ndërsa ishte duke bërë premtime për shqiptarët, dhe njoftoi se ajo së bashku me grupin e saj do të nisin takimet qytet më qytet me banorët, për të qenë më afër problematikave të tyre, ka bërë një lapsus që i ka ndryshuar rrjedhën logjike të fjalimit.

“Ne do vijojmë që të përçajmë të gjithë Shqipërinë”, u shpreh ajo, ndërsa vijoi më tej me deklaratën e saj, pa e kuptuar ç’kishte thënë.

Rudina Hajdari on Vidnews.

7 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu