• |
ide | kryesore

VIDEO/ Demi kalon gardhin dhe plagos 19 spektatorë

Lapsi Leaks

Ky është momenti dramatik kur një dem kapërcen gardhin dhe sulmon spektatorët të cilët siç shihen në video, vrapojnë për të shpëtuar jetën e tyre ndërkohë që demi i ndjek dhe i godet me brirë.

Dy persona mbetën të plagosur rëndë dhe ndodhen në gjendje kritike për jetën, gjatë incidentit tronditës në Vidreres afër Girona në Spanjën veri-lindore. Gjithsej u lënduan 19 persona, para se demi të qëllohej nga një oficer policie.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu