• |
ide | kryesore

Marina tregon promon e emisionit, tërheq vëmendje firma e veshur (Foto)

Paparazzi, Slider

Pas mbarimit të C’est la vie, Marina vendosi që për një kohë të gjatë të shkëputet nga ekrani.


 Sot moderatorja ka publikuar spotin e emisionit ku shihet në zyrë teksa mban shënime, më pas bëhet gati dhe del përpara kamerës e veshur me një fustan të zi. Por ajo që ra në sy që në fillim të spotit ishin këpucët e moderatores.

Këpucët e zeza luksoze të markës Yves Saint Laurent modeli “Opium” Appelle Moi janë aksesori me të cilin Marina ka zgjehdur të kombinoi kostumin e zi.  Këto këpucë që mbajnë shkruan në takë ‘apelle moi’ kushtojnë jo pak por plot 770 paundë, ose ndryshme kapin vlerën e 1 milionë lekëve shqiptare.


ImageImage


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *