• |
ide | kryesore

QTU më e larmishme se kurrë për sezonin e ri shkollor

Stil

Fillimi i sezonit të ri shkollor dhe përgatitja për të është një etapë më vete, e cila i angazhon prindërit dhe fëmijët. Të rriturit duan që t’i kënaqin më të vegjlit dhe t’u krijojnë kushtet që ata të paraqiten sa më të hijshëm në përditshmërinë e tyre shkollore.

Kjo përgatitje ka edhe një impakt jo të vogël psikologjik dhe emocional, pasi nga kjo mund të varet edhe motivimi, nxitja e fëmijëve për të patur rezultatet sa më të mira.


Pra, para se te bjere zilja e fillimit te shkolles, të gjithë kujdesen per te zbuluar lookun ideal, teknologjine e fundit për te qenë gjithmone sipas kohes, në kërkim të çantave që përshtaten me karakterin, këpucet cilësore, dhe të gjithe sendet shkollore qe mund të duhen per nje fillim te mbarë.

Në dyqanet e QTU mund të zbulohen të gjitha koleksionet e reja të veshjeve, praktike dhe plot stil, femijet do ti adhurojne ndersa prinderit do te jene te qete dhe te lumtur per cilisine dhe blerjen e duhur.

Në QTU do te gjeni larmi dhe per aktivitetet jashtëshkollore, lojërat dhe elektronikën në Neptun, një pasdite tek Wiki, apo filmi i fundit vizatimor në Cineplexx.

Dhe pasi të keni blere çfarë ju duhet për shkollën, mos harroni se sa më shumë të bleni aq më shumë mundësi keni për të fituar një dhomë gjumi për studentë e gjitha e kompletuar, ofruar nga Jysk.

Për çdo blerje mbi 1.000 leke ne te gjithe dyqanet e QTU, ju mund te beheni pjese e shortit qe hidhet ne date 27 shtator, nëë orëën 18:00 në QTU dhe tëë bëëheni fitues i dhomëës nëë fjalë.

Tashme në ambjentet e rinovuara dhe me praninë e brandeve ndërkombëtare që njdodhen ekskluzivisht në QTU si New Yorker, Koton, Mango man etj, stili dhe cilësia e garantuar jane lehtesisht te aksesueshme per te gjith klientët. Për më shumë informacion, mund të drejtoheni në website www.qtu.al dhe në mediat sociale facebook QTU dhe instagram qtu_qendratregtareunivers.

QTU është pjesë e Grupit Balfin, Grupit më të madh të investimeve në vend dhe një ndër më të mëdhenjtë në rajon. (artikull promocional)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu