• |
ide | kryesore

Bes Kallaku tregon shifrën që ka paguar Bleonën në film

Paparazzi, Slider

Prej disa javësh është njoftuar se Bes Kallaku do të sjellë filmin e tij “Falco” dhe xhirimet tashmë kanë nisur. Nga postimet në rrjetet sociale e kemi parë një pjesë të mirë të kastit të aktorëve dhe pjesë e tij është Bleona Qereti.


Por se sa është paguar dhe çfarë roli do të ketë na e tregoi sot aktori Besart Kallaku teksa ishte i ftuar në “Rreze Dielli”.


“Bleona është nën kryetarja e Bashkisë dhe është kandidate për Paskuqan- Bathore. Ajo erdhi direkt nga Amerika me nja 77 fustane. Bleona ka pas kënaqësinë që të jetë pjesë e filmit po natyrisht shpenzimet e udhëtimit…” u shpreh aktori gjatë bisedës në studio.

“Bleona ka qenë një kontratë pa pagesë. Erdhi falas. Janë paguar vetëm biletat e udhëtimeve,”- është shprehur Bes Kallaku në lidhje me pagesën për këngëtaren.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu