• |
ide | kryesore

Linda Hamilton: Kam 15 vite pa bërë seks

Paparazzi, Slider

Aktorja e “The Terminator,”Linda Hamilton  foli për largimin e saj nga ekrani dhe çfarë e bëri të rikthehej si Sarah Connor në filmin e ri të serisë Terminator, të titulluar “Terminator: Dark Fate.”

Në një intervistë me The New York Times, Hamilton, e cila u divorcua nga regjisori i “Terminator,” James Cameron në vitin 1999, gjithashtu tha se nuk bën seks prej thuajse dy dekadash.“S’bëj seks prej të paktën 15 vitesh,” tha ajo për gazetën. “Njeriu s’i numëron më ditët sepse thjesht s’ka rëndësi – ose të paktën s’ka rëndësi për mua. Kam një marrëdhënie romantike me botën dhe me njerëzit.”


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu