• |
ide | kryesore

Familja mbretërore, në ditën e parë të shkollës së princeshës

Paparazzi, Slider

Duka dhe Dukesha e Kembrixhit dukeshin më se krenarë ndërsa dërguan vajzën e tyre, Princeshën Charlotte në ditën e saj të parë të shkollës.


Katërvjeçarja po fillon shkollën në “Thomas Battersea”, duke iu bashkuar vëllait të saj të madh, Princit George, gjashtë vjeç, i cili po kalon në klasën e dytë dhe vijon mësimet po në këtë shkollë.


Vetëbesimi i Princeshës Charlotte bëri që ajo të buzëqeshë para kamerave, të cilat ishin të pranishme për ta fotografuar atë gjatë arritjes në shkollën private në Londër, ndërsa kishte veshur tashmë edhe uniformën e shkollës.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.