• |
ide | kryesore

FOTO/ Michele Placido zihet keq me gruan në plazh

Lapsi Leaks

Janë zënë keqas në sy të të gjithë plazhistëve aktori italian Michele Placido dhe e shoqja Federica Vincenti. Tensioni mes çiftit ishte i qartë dhe nga fotot, duket sikur situata për pak, do të merrte një kthesë të shëmtuar. Dyshja u fotografua nga e përjavshmja, Diva e Donna.

Michele dhe Federica u martuan në 2012-tën e kanë një djalë 13-vjeçar, Gabriele, por duket se diferenca e madhe e moshës (37 vjet), e ka bërë punën e saj. Raportet mes tyre prej kohësh nuk janë më të qeta.

Dy vjet më parë, Federica tha për Diva e Donna: “Martesa është një udhëtim dhe tani, unë nuk e di çfarë ka pas kthesës. Kemi djalin, kemi shtëpinë, por në mendje dhe në zemër, unë jam shumë vetëm”.

 

 

2 Comments

  1. Foto e mrre ne befasi:Sa i qete duket Placido-tregon njerezillekun e tij,ndersa,shikojeni te shoqen,si ato xhinxhilete te filmi koncert ne vitin 36! A thua ,kjo te kete lidhje me diferencen e moshes???

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu