• |
ide | kryesore

VIDEO +18/ “Seks, drogë dhe rock n’roll” në grykëderdhje të Shkumbinit

Lajme, Të fundit

Në shumë vende të Evropës, me qindra persona janë arrestuar ose gjobitur me shuma marramendëse për sjellje të padenja në publik. Situata të kësaj natyre janë hasur edhe në Shqipëri, më së fundi në grykëderdhjen e lumit Shkumbin, në afërsi të Vilë-Bashtovës.

Në videon bashkëngjitur më poshtë, të siguruar nga redaksia e “Lapsi.al”, shihet një grup pushuesish, që po konsumojnë lëndën narkotike “cannabis sativa”, mes të cilëve një vajzë është tërësisht e zhveshur.


Mesa duket, pushuesit kanë shfrytëzuar mbarimin e sezonit të verës dhe “shkretimin” e plazheve, për të ndenjur lirshëm dhe për të shijuar ditët e fundit të nxehta, duke dhuruar një show +18 në një ambient publik.

 

6 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu