• |
ide | kryesore

Grup pune për Shkodrën, zgjidhen 4 koordinatorë në vend të Valdrin Pjetrit (Emrat)

Lajme, Të fundit

Partia Socialiste ka caktuar koordinatorët politikë për qarkun Shkodrës, pas tërheqjes nga marrja e detyrës e kryebashkiakut të zgjedhur, Valdrin Pjetri.


Pjetri, i cili u caktua koordinator për Shkodrën në asamblenë e PS-së të mbajtur në qershor në vend të ish-ministrit të Jashtëm, Ditmir Bushatit, tashmë do të zëvendësohet nga një grup pune prej 4 emrash.


Bëhet fjalë për ish-zv.kryeministren, Senida Mesin, Luan Harushën, Arben Pëllumbin dhe Musa Ulqinin, që do të jenë koordinatorët politikë për qarkun më të madh të veriut.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu