• |
ide | kryesore

Video/ Spektakël në Volksparkstadion: Hollanda sërisht në avantazh

Sport, Video

Malen ka kthyer në avantazh Hollandën në ndeshjen kundër Gjermanisë, për Grupin C. Pas barazimit me penallti të skuadrës së Loë, tulipanët nuk e ulën ritmin dhe në të 79 gjetën golin që i kaloi përsëri në avantazh në Volksparkstadion. Me këtë rezultat Hollanda i kthen reston Gjermanisë, për humbjen që i shkaktoi në shtëpi, në ndeshjen e tre muajve më parë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu