• |
ide | kryesore

Pamela Anderson publikon foton nudo (Foto)

Paparazzi, Slider

Ajo është shumë e njohur në revistën Playboy dhe për aktrimin në disa seriale si: “Baywatch”, “VIP” dhe “Home Improvement”.

Njihet si një ndër femrat më shumë aktive për sa i përket të drejtave të njeriut, duke ngritur zërin nën mbrojtjen e grave të përdhunuara seksualisht.


Së fundmi, ajo ka ndarë me ndjekësit një foto në llogarinë e saj të Instagramit, në të cilën u shfaq nudo.

Ajo kishte veshur vetëm një palë çizme të gjata, e ulur vetëm me një pije në dorë.

“Jam ajo vajza, e marr atë”- ky është mbishkrimi që ka lënë ajo në fotografinë e postuar. Po ashtu, Pamela Anderson është komentuar për përkrahjen që ia ofron Julian Assange për lirimin nga burgu.

View this post on Instagram

I am that girl. I get it 🇨🇦

A post shared by The Pamela Anderson Foundation (@pamelaanderson) on

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu