• |
ide | kryesore

Surprizat e motit në javën e dytë të shtatorit

Lajme, Të fundit

Java e parë e shtatorit ishte një vazhdim i motit dhe temperaturave të larta të muajit gusht. Ndonëse temperaturat patën një rënie të lehtë, sërish termometri shënoi deri në 35 gradë.

Kjo javë pritet të vijë me ndryshime dhe me rënie të temperaturave. Sidoqoftë vjeshta do të fillojë të ketë ndikimin e saj dhe thuajse e gjithë java do të shoqërohet me vranësira dhe reshje të pakta shiu. Temperaturat do të ulen me 3-4 gradë dhe mesatarisht do të kapin shifrat 28-30 gradë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu