• |
ide | kryesore

Modelja Jane Park tregon si i bën paratë nga instagrami

Paparazzi, Slider

Fituesja e ‘Euromillions’, Jane Park është e vendosur të bëjë milionat duke shitur fotografi të gjoksit të saj.

Skocezja nga Edinburgh, ishte vetëm 17 vjeç, kur fitoi 1 milion paund në “EuroMillions” në 2013, duke u bërë fituesja më e re i lotarisë në Mbretërinë e Bashkuar.


Jane, tani 23 vjeç, po fiton shuma marramendëse faqen e internetit OnlyFans. Njerëzit krijojnë llogari aty dhe paguajnë për të parë foto.Një burim i tha The Sun:

«Jane ka 1,500 persona që paguajnë 30 paund në muaj për të parë profilin e saj. Ata paguajnë deri në 50 paund shtesë për imazhe toppless. Ajo pritet të bëjë milion e dytë (paund) deri në 2020.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu