• |
ide | kryesore

Orlando dhe Katy, gati për bebe

Paparazzi, Slider

Gjërat duken se po shkojnë mrekullisht mirë për Orlando Bloom dhe Katy Perry-in. Aq sa, janë gati për një bebush.

Gjatë intervistës së tij për  “The Howard Stern Show”, Orlando u pyet nëse do një tjetër fëmijë. Përgjigja e tij? “Po punojmë për këtë!” Aktori ka një djalë 8-vjeçar të quajtur Flynn, nga martesa e tij me Miranda Kerr. Gjithsesi, fakti që e ka provuar ndjesinë e atësisë, nuk do të thotë që i zbehet dëshira për të patur një tjetër bebush me këngëtaren.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu