• |
ide | kryesore

Pas thirrjes “Bojkotoni prodhimet e oligarkëve” Monika Kryemadhi bën pazar në “Ha shqip”

Paparazzi, Slider

Monika Kryemadhi 4 ditë më parë në tubimin për 15-vjetorin e krijimit të LSI bëri thirrje publike pëe të bojkotuar produktet e oligarkëve të Ramës. Ajo i bëri thirrje njerzeve te ndihmojnë njëri tjetrin të bëjnë pazar tek dyqanet e lagjeve dhe të hipin në taksitë e shoferëve të thjeshtë dhe jo të kompanive të mëdha.

Lexo më tej:


Apeli i fortë i Kryemadhit: Bojkotoni produktet e oligarkëve, bleni në dyqanet e lagjeve

Dhe si për të treguar se apelin nuk e kishte vetëm me fjalë shembullin e bojkotit e ka nisur nga vetja.

Ditën e sotme, Kryemadhi ka bërë pazar në dyqanin “Ha Shqip” në Tiranë ku tregtohen produkte vendase. Në fotit e shpërndara nga LSI ajo ka dhënë sinjalin se ka ndërmend ta vazhdijë këtë fushatë.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu