• |
ide | kryesore

Eva Longoria rrëfen se ka rënë pre e bullizmit në filmin Shtëpiake të dëshpëruara

Paparazzi, Slider

Seriali “Shtëpiake të dëshpëruara” ka mbaruar në vitin 2012, por shumë njerëz vazhdojnë ta duan dhe ta rishohin serialin. Kush mund t’i harrojë Susan-ën, Gabrielle-n, Bree-n dhe Lynette-n?
Megjithatë, ka diçka që nuk e kemi ditur për aktoren Eva Longoria, ose Gabriella, siç njihet në serial.
Për herë të parë ajo ka treguar se ka qenë viktimë e bullizmit gjatë kohës që xhirohej seriali. Ka qenë kolegia dhe mikesha e saj, Felicity Huffman, e cila e ka mbrojtur dhe i ka dalë në krah.
“Ka qenë një periudhë kur isha viktimë e bullizmit nga një person që punonte me mua. I kisha tmerr ditët që më duhet të punoja me të sepse ishin torturuese. Derisa një ditë, Felicity i tha ‘mjaft’ dhe unë shpëtova”, është shprehur Eva pa rrëfyer emrin e personit që e ka tallur.
Së fundi, është Felicity Huffman që po përballet me akuza për korrupsion në kolegjin e të bijës dhe Eva ka shkruar një letër për t’i dalë në krah mikeshës e cila e ndihmoi të luftonte bullizmin

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu