• |
ide | kryesore

The Weeknd tregon transformimin drastik pas ndarjes nga Bella (FOTO)

Paparazzi, Slider

Pas ndarjes nga Bella Hadid, ai ka bërë shfaqjen e parë në publik, në tapetin e kuq të Toronto Film Festival.

Këngëtari ka hequr të gjithë mjekrën që e dallonte dhe ka mbajtur vetëm mustaqet, si dhe ka ndryshuar stilin e flokëve. E gjitha kjo shoqëruar nga një kostum blu i errët dhe këpucë kafe të errëta.


Ndoshta ai është frymëzuar nga ndryshimet e Bellës  pas ndarjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu