• |
ide | kryesore

Video / Barazon Islanda, Sigthorsson hyn në fushë dhe shënon

Sport

I sapofutur në lojë, Sigthorsson barazon rezultatin. Prekja e parë e topit, sulmuesi nuk fal duke barazuar shifrat në minutën e 58′ në Elbasan Arena.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu