• |
ide | kryesore

Dua Lipa, në revistën prestigjoze (VIDEO)

Paparazzi, Slider

Dua Lipa përmes një postimi në Instagram, ka bërë të ditur se është në numrin e ri të revistës “The Face”.

Këngëtarja publikoi një video, në të cilën u shfaq e veshur në fustan të zi, ku thotë se muzika në vitin 2019 ka të bëjë me gratë, të duan, të shpërndajnë dashuri dhe të dashurohen. Ndër të tjera, “The Face Magazine” është revistë mujore, e cila ka të bëjë me muzikën, modën dhe kulturën.


 

View this post on Instagram

 

thank you @thefacemagazine

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu