• |
ide | kryesore

Filmat që duhet të shihni kur ndiheni të mërzitur

F1, Stil

Ka njerëz që zhyten në trishtimin e tyre dhe e përforcojnë më tej duke parë filma për të qarë e duke dëgjuar këngë depresive. Ka njerëz që bëjnë çmos të dalin nga gjendja e mërzisë dhe gjejnë mënyra për t’i ngritur humorin vetes, si përshembull një komedi e mirë. Në vijim gjeni një listë me filma komedi që do t’ju bëjnë të harroni pse u mërzitët në radhë të parë.

1. White Chicks


2. Monty Python and the Holy Grail

3. Girls Trip

4. Bridesmaids

5. The Emperor’s New Groove

6. The Princess Bride

7. Ferris Bueller’s Day Off

8. Airplane!

9. Mean Girls

10. Superbad

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu