• |
ide | kryesore

Jason Statham: Incidenti më ndryshoi jetën

Paparazzi, Slider

Ndonëse kanë kaluar thuajse 6 vite nga aksidenti që aktori Jason Statham pësoi gjatë xhirimit të filmit ‘The Expendables’, ai moment ka mbetur në memorien e tij dhe i ka shërbyer për të reflektuar.

I pyetur gjatë një interviste se si ka vijuar jeta e tij pas atij momenti, ai ka deklaruar se ai aksident e ka bërë ta shohë botën me një sy tjetër, të vlerësojë më shumë jetën dhe njerëzit që e rrethojnë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu