• |
ide | kryesore

Kordelet trendi më i preferuar këtë vit

Stil

Gjatë vjeshtës flokët është mirë që t’i mbajmë të shkujdesur, pa i drejtuar apo pa e tepruar me onde. Në këtë periudhë flokët kanë më shumë mundësi që të bien, prandaj mbajtja e tyre në mënyrë sa më të lirshme do ju ndihmonte shumë në mirëmbajtjen e tij. Mjafton vetëm një kordele për t’ju bërë të dukeni më stil dhe të përshtateni me trendt e fundit. Kordelet u prezantuan si fillim në koleksionin e pranverë 2019 dhe sërish do të vazhdojnë të jenë kryefjala e veshjeve edhe sezonin e vjeshtës. Më poshtë po ju tregojmë disa modele mjaft interesante të kombinuara edhe me veshjet.

Prada - Runway - Milan Fashion Week Spring/Summer 2019

Prada - Runway - Milan Fashion Week Spring/Summer 2019

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu