• |
ide | kryesore

“Kush ngel për vjeshtë nuk i meriton pushimet e gjata”, Meta thumbon Ramën

Arkiva, Lajme, Të fundit

Presidenti Ilir Meta, e ka konsideruar, hetimin nga Komisioni i Venecias si një lëvizje dëshpëruese të mazhorancës për të shmangur vëmendjen nga 18 tetori.

“E gjitha kjo është një lëvizje dëshpëruese për të shmanguar kauzën më të rëndësishme që kemi përpara që është 13 tetori. Le të merren ke 11 tetori por të merren aq sa duhen. Presidenti me 11 tetor është i gatshëm të marr përgjegjësitë e tij. Por unë them që të merren me 18 tetorin. Kur ju thashë që nuk e merotonin kaq shumë pushime, nuk e kisha kot. Zakonisht ata që ngelin në vjeshtë nuk i meritojnë pushimët e gjata”, tha Meta në konferëncën për mediat.

1 Comment

  1. Lsi po bashkohet prap me ps….ptu motren…. … krijesa me monster e politikes shqiptare. Mona avash avash do terhiqet nga karlliqet qe i eshte mbush mendja se eshte politikane. Meta e ka thirr lulin i ka vu kushte te veshtira ose e ka bere sikterr…. duke i ngarkuar cdo pergjegjesi per gafat e pafalshme qe ka dhjere si kryetar i PD ja pra ta gezojme prape lsi ne pushtet, partine ku te gjithe e dine si eshte dhe prape ska mekanizem ne politik per ta ndaluar

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu