• |
ide | kryesore

Ngjarje e rëndë në Vlorë, babai godet me sëpatë vajzën dhe gruan

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e fundit në fshatin Gumenicë të Vlorës.

Babai ka goditur me sëpatë fillimisht vajzën dhe më pas gruan e tij.

Nuk ka ende informacion mbi gjendjen e personave të lënduar nga kjo ngjarje.

Ndërkohë që policia nuk ka dhënë detaje lidhur mbi ngjarjen dhe identitetin e personave të përfshirë në konflikt

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu