• |
ide | kryesore

Aksident në Tiranë, plagosen 4 persona

Lajme, Të fundit

Një aksident automobilistik ka ndodhur paraditen e sotme në kryeqytet, në zonën e Paskuqanit.

Si pasojë e përplasjes së dy automjeteve, kanë mbetur të lënduar 4 persona, shtetasit me iniciale E.T, A. LL, A. K dhe G. K.


Nga informacionet paraprake, mësohet se të dëmtuarit ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor është në vendngjarje për të kryer zbardhjen e plotë të rrethanave dhe të shkaqeve të aksidentit.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu