• |
ide | kryesore

Bebe Rexha tregon pse nuk e fshiu foton e zhveshur

Paparazzi, Slider
Këngëtarja me origjinë shqiptare nuk kishte qëllim që të thyente rrjetin kur publikoi në ditën e datëlindjes së saj këtë foto: nudo, duke lyer buzët shtrirë në dyshemenë e një tualeti.
Në lidhje me këtë, Bebe ka folur për E! News teksa përgatitej të performonte në sfilatën e NYFW.”Ju betohem për çdo gjë që s’e kisha planifikuar.”- është shprehur Bebe. Ajo ka qenë duke u përgatitur për një koncert, kur stilisti i saj i flokëve hyri dhe bëri foton. Thjesht mendoi: “Wow, dukem seksi dhe nuk e di nëse do dukem ndonjëherë më kaq seksi dhe ndihem mirë me veten. Kështu që do e postoj.”


Dhe krahë atyre që e kritikuan për foton e shpërndarë, ishte dhe i ati i saj:


“Tashmë jam në fakt një grua plotësisht e rritur. Babi më tha: “Oh zot. Të lutem fshije në moment.” Dhe unë i thashë që jo, nuk kishte për të ndodhur.”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu