• |
ide | kryesore

Frika më e madhe e Kylie Jenner është…

Paparazzi, Slider

Kylie Jenner dhe vajza e saj Stormi iu përgjigjën një sërë pyetjesh pikante në emisionin e Ellen DeGeneres, duke na dhënë mundësi që të mësojmë disa gjëra të reja për të.

Kylie zbuloi se cila është frika e saj më e madhe dhe është … disi e çuditshme!


“Gjëja më e çuditshme nga e cila kam frikë është, pluhuri në filxhan. Unë nuk e di pse. Duket sikur ka shumë pluhur në filxhan dhe po futet në sistemin tim”.

Kjo frikë është aq e çuditshme saqë na futi në mendime: A lahen filxhanët dhe gotat në shtëpinë e saj? Apo lihen radhazi dhe i zë pluhuri!

Ajo u pyet edhe për Travis Scott ose më saktë, për aromën e tij dhe përgjigja e saj ishte epike.

Fillimisht Kylie sqaroi se ai lahet gjithnjë dhe mban erë të pastër por më pas nuk u mendua shumë për të thënë se Travis mban erë hashash.

“Prit, ai gjithashtu mban shumë erë hashash”, u shpreh Kylie.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu