• |
ide | kryesore

Kim K:Vuaj nga mungesa e vetëbesimit

Paparazzi, Slider

Kim e ka projektuar besimin si pengesë në karrierën e saj, pasi ka pranuar se ajo vuan nga problemet me trupin e saj dhe ndihet e pasigurt edhe atëherë kur ajo ka vetëm 52 kilogram.

Ajo ka shtuar se provon që ti merr “kritikat e padrejta” kurse këto komentet ajo i ka shfrytëzuar si një formë “motivimi”.

“Vuaj me vetëbesim gjatë gjithë kohë. Kam celulite. Por fotografohem gjatë gjithë kohës. Për mua, gjithmonë kritikat i marrë si motivim madje edhe kur kritikat janë të padrejta. E përdori si motivim. Punoj shumë që të kem një figurë ashtu si e kemi, kurse ka celulit”, ka thënë ajo për People.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu