• |
ide | kryesore

Meta tallet me Ramën: O Zot ç’më ka gjetur me këtë njeri!

Arkiva, Lajme, Të fundit

Presidenti Ilir Meta ka reaguar pas rrëzimit në Kuvend të dekreteve të tij. Ai ka publikuar një foto me Kryeministrin Edi Rama, që i përket një takimi elektoral në Gjirokastër gjatë vitit 2015 teksa shkruan.

“O Zot ç’më ka gjetur me këtë njeri! Unë dua t’i jap “Urdhrin e Skënderbeut”, ky kërkon vetëm “Urdhrin e Tao-Spiropalit”!


6 Comments

    1. Presidenti qesh, por sot eshte zi kombetare, te pakten deri kur nje analize e sakte te na thote sa dhjetera milion euro u vodhen ne PPP-ne qe miratoi parlamenti. Ka dite plot per te qesh me hater me shakate e presidentit. Respekt per Bashen, nese do e kishte bere nje proteste sado simbolike. Te pakten qendroi serioz.

  1. Na mbyti llumi, o Like!
    Madje ta dish se ç’e ka gjetur atë me ty!!!!
    Dy llumra ne perpjekje per te zene vend……

  2. D.Agolli ka bere dikur nje vjershe “krevati i perandorit” per V.Emanuelin ,mbretin e Italise…diku thote ..O xhuxh perandor qe fle ne kte krevat…I shkreti President si fle ne gjithe ate krevat kur eshte dhe xhuxh.

    1. Pale Rama Gjigandi qe kushedi se ku fle ne ndonje minder te shkurter, qe mbase i kujton dhe kohet e vjetra rrugeve te Frances, si shoku Enver….!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu