• |
ide | kryesore

Shawn dhe Camila ndajnë me fansat një puthje pasionante (VIDEO)

Paparazzi, Slider

Lidhja e Camila Cabello dhe Shawn Mendez i ka kapërcyer 100 nivele përnjëherë pasi nga të qenit tepër diskret, tani këngëtarët nuk përmbahen më me puthje në publik! Të mërkurën ata publikuan një video në Instagram, ku shfaqeshin duke u puthur me shumë pasion, sikur të ishin vetëm dhe askush mos t’i shihte.Videoja u publikua në të njëjtën ditë kur këngëtarja nxori videoklipin për këngën e saj “Liar’, përpara daljes në treg të albumit të saj të dytë.

Këngëtari shprehet në postimin e tij në Instagram, se ky është një reagim pas atyre komenteve të fansave që thonë se Shawn dhe Camila puthen si peshq:

“Pamë në Twitter që ju djema shkruanit gjëra për mënyrën sesi puthemi dhe sesi dukej e çuditshme që puthemi si peshq”.

“Po me të vërtetë na lwnduat”, vijon Camila para se të hapë gojën e saj dhe të përpiqet të puthë Shawn.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Shawn Mendes (@shawnmendes) on

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu