• |
ide | kryesore

Stilistët që morën vëmendje në javën e modës në New York

Paparazzi, Slider

Bota e modës ka konkurrencë, por atë mund ta sundosh me pak stil dhe inovacion. Të paktën këtë duket se kanë bërë stilistët e rinj që morën vëmendjen në Javën e Modës në New York.

Tomo Koizumi

Paris 99

Khaite

Pyer Moss

Kith

Collina Strada

PH5

Sandy Liang

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu