• |
ide | kryesore

Video/ Fajin e kanë brazilianet: tifozja seksi del në ekran, ngatërrohet komentatori

Sport, Video

Ndodh edhe kështu. Andreë Gaze, ish-lojtar i NBA, tashmë komentator i famshëm në kanalin “FOX Sports”, ka rënë pre emocionale e tifozeve braziliane. 54 vjecari është ngatërruar në momentin kur një tifoze bjonde është shfaqur në ekran, duke harruar të flasë.


E gjithë situate, që po bëhet virale në rrjetet sociale, ka ndodhur gjatë Botërorit të basketbollit, në ndeshjen mes Brazilit dhe Shteteve të Bashkuara. Gaze po jepte opinionin e tij mbi sfidën dhe lojtarët, kur kamera fiksoi një tifozen braziliane.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu