• |
ide | kryesore

VIDEO/ E vërteta shokuese e fëmijës që u kap duke pirë cigare në stadium

Pikante

Pati reagime të shumta në rrjetet sociale pas publikimit të një videoje të shkurtër nga pushimi ndeshjes së kampionatit turk të futbollit Bursaspor – Fenerbahce. Gjatë intervistës me një të ftuar në fushë, kamerat fiksuan 2 fëmijë dhe njëri prej tyre po tymoste një cigare.

“Do ketë telashe kur të kthehet në shtëpi” – shkruante njëri prej komentuesve. Por mediat kanë zbuluar një tjetër të vërtetë. Personi që po tymoste cigare nuk është një fëmijë, por një 36-vjeçar. Ai në krah është djali i tij.

Ishin të shumtë ata që kërkuan identitetin e “fëmijës” dhe zbuluan se bëhet fjalë për një të rritur i cili e zbuloi vetë veten e tij, një tifoz i Bursaspor. ©LAPSI


Image result for smoking child turkish 36

1 Comment

  1. Pse cuditeni,duhanin.Kam e kane pire ne kohen e Enverit femijet 15 vjecare e tmereshme me Derek me baba shkrimtar qe e conte te thyen ta gure me vare e tmereshme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu