• |
ide | kryesore

Aksident i rëndë në Dibër, 1 nga 2 të plagosurit me urgjencë drejt Tiranës

Lajme, Të fundit

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Dibër.

Nga informacionet paraprake mësohet se dy automjete janë përplasur me njëri-tjetrin, në afërsi të Shupenzës.


Si pasojë e përplasjes, kanë mbetur të plagosur 2 persona. Ndërkohë, njëri prej të lënduarëve, një grua, ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore dhe po transportohet me urgjencë drejt Tiranës.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu