• |
ide | kryesore

FOTO/ Femrat kapen për flokësh, prishet ceremonia prestigjioze

Lapsi Leaks

Eventi më prestigjioz në Britani, ai i garave me kuaj ka përfunduar si mos më keq. Teprimi me alkoolin ka bërë që një grup vajzash të reja të zihen masivisht mes tyre në Doncaster.

Të veshura plot stil të rejat janë shtrirë përtokë duke u kacafytur me njëra-tjetrën. Në fotot e publikuara shihen qartë dy femra teksa kapen për flokësh dhe tërheqin zvarrë njëra-tjetrën.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu