• |
ide | kryesore

Jennifer Lopez, gati për një tjetër fëmijë

Paparazzi, Slider

Jennifer Lopez duket se po kërkon të zgjerojë familjen e saj të përzier me Alex Rodriguez.

Këngëtarja, aktorja dhe nëna e dy fëmijëve, 50 vjeç, u pyet kohët e fundit nga Hoda Kotb gjatë një interviste në SiriusXM nëse ajo dëshironte më shumë fëmijë, pyetje të cilës iu përgjigj, “Po”.

 Pas pak, Kotb, 55 vjeç, pyeti të fejuarin e legjendës MLB të yllit Hustlers , 44 vjeç, dhe priti përgjigjen e tij për mundësinë e një fëmije tjetër.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu