• |
ide | kryesore

Pas tradhëtisë, Kim darkon me Tristan

Paparazzi, Slider

Menjëherë pas bujës së tradhtisë së Tristan Thompson ndaj Khloes, serive të tensionuara të KUWTK, vjen një foto që na bën të lindin shumë pyetje.


Mbrëmjen e së mërkurës, Kim është fotografuar duke darkuar me Tristan. Po, siç e dëgjuat. Ajo ishte së bashku me miqtë e saj La La Anthony dhe Jonathan Cheban kur mbërriti në një prej restoranteve më të mirë në New York. Pak minuta më vonë, u bashkua dhe Tristan.


Ka qenë TMZ që ka publikuar foton dhe ka treguar detaje të tjera. Burime pranë tyre rrëfejnë që edhe pse mbërritën dhe u larguan vetëm, ishte e qartë që ishte një darkë e planifikuar dhe jo thjesht rastësi. Kur Tristan mbërriti, ata shkëmbyem përqafime dhe shijuan shoqërinë e njëri-tjetrit për disa orë.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.