• |
ide | kryesore

Aksident në Lezhë/ Betonieria ndan në mes veturën (VIDEO)

Lajme, Të fundit

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në rrugën Lezhë-Fushë Krujë.

Nga informacionet paraprake që vijnë nga terreni, mësohet se në aksident janë përfshirë një automjet i tipit “Mercedes”, që është ndarë në mes dhe është shtypur nga përplasja me një mjet të tonazhit të lartë.

Si pasojë e aksidentit, qarkullimi i makinave në zonë është paralizuar.

Deri më tani, raportohet për një person të lënduar.

 

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu