• |
ide | kryesore

Basha mbledh aleatët në darkë informale në Durrës

Lajme, Të fundit

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka mbledhur sot aleatët në zonën e Ishmit në Durrës.

Mësohet se darja po zhvillohet në një nga restorantet e kreut të PAA-së, Agron Duka ndërsa në takim janë edhe Fatmir Mediu i PR-së, Dashamir Shehi i LZHK-së dhe Nard Ndoka i PDK-së.

Në darkën me Bashën, ndodhet nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili, pasi kryetarja së Monika Kryemadhi ndodhet jashtë vendit.

3 Comments

  1. Duka i krimit, Medi Gerdeci, Mona profesoresha, Nar traktoristi, Dule greku dhe Idriz doganieri, Dash rakija.
    Keta jane aleatet e bashes. Te gjithe te sukseshem dhe te paperlyem.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu