• |
ide | kryesore

Aktorja e njohur si ‘Paloma’ prezanton të dashurën (Foto)

Paparazzi, Slider

Silvia Navarro, aktorja meksikane që fitoi zemrat e publikut në telenovelën e famshme”Kur ti të jesh e imja” ka surprizuar fansat e saj me publikimin e fundit që ka bërë në Instagram.

Aktorja ka publikuar një foto ku tregon lidhjen e saj të re me një femër të quajtur Kar Fenton. Nën foto shkruante:  ‘Kjo është Kar Fenton dhe ne duhemi”. Të shumtë kanë qenë fansat të cilët e kanë përgëzuar, por ka patur dhe nga ata që e kanë kritikuar. Silvia ka një djalë nga lidhja e saj me Gerardo Casanova, ndërsa nga viti 2007 deri ne 2010 ajo ka patur një romancë me Fernando Alonso.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu