• |
ide | kryesore

Bebe Rexha bën ‘twerk’ në aeroplan me pilotët (VIDEO)

Paparazzi, Slider

Bebe Rexha, është mjaft e pëlqyer dhe ndiçet nga një numër i madh i njerëzve në rrjetet sociale.

Biondja, e cila në Instagram numëron 9.3 milionë ndjekës, publikon imazhe dhe video të ndryshme, teksa nuk i mungojnë edhe ato provokuese.
Një gjë të tillë e bëri edhe së fundmi, kur ka ndarë një video duke bërë ‘twerk’ në aeroplan dhe kjo nuk ka dyshim që ka rrëmbyer vëmendje, madje edhe pilotët janë kthyer duke e shikuar 30-vjeçaren, teksa tund të pasmet. Në ndërkohë, për vetëm një orë ky postim i artistes shqiptare ka marrë mijëra pëlqime e komente të ndryshme, duke e vlerësuar për jetën që bën.

Nuk është hera e parë kur Bebe qëndron në fokus me gjëra të tilla, pasi edhe javë më parë për ditëlindje ajo publikoi një fotografi tërësisht nudo, pavarësisht kritikave që mori.

 

View this post on Instagram

 

In case of emergency please back that ass up.

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu